برای ورود به ناحیه کاربری ابتدا فرم ثبت نام را پرکنید و ایمیل فعال سازی که برای شما ارسال می شود را فعال کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

ایمیل : info@lavannet.com       تماس با ما : 66749235 021

درباره شرکت

شرکت لاوان شبکه با شماره ثبت ( 324307 ) در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه فروش , خدمات پیشرفته ارتباطات وایرلس  و فروش تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو آغاز کرد. قابل ذکر است این فعالیت مرهون سالها تلاش و تجربۀ کارشناسان این شرکت در جهت شناخت امکانات به کار گرفته شده در کشورهای جهان، شرایط بازار در کشورها و ارائه راهکارهای کامل و بی‎نقص شامل سخت افزار، نرم افزار و خدمات پشتیبانی واحدهای مذکور بوده است. هم اکنون این شرکت تقریبا در تمامی استانهای کشور و بندر آزاد تجاری دبی دارای نماینده فعال فروش و خدمات پس از فروش میباشد که این خود عامل جذب طیف وسیعی از بازارهای هدف این صنعت میباشد. شرکت لاوان شبکه تنها نمایندگی رسمی شرکت SENAO می باشد که ارائه دهنده تجهیزات با مارک Engenius را در ایران و دبی بر عهده دارد.

مسئولیت اجتماعی لاوان شبکه

تعهد به جامعه و محیط زیست، مفهومی چند وجهی در لاوان شبکه است. ما همواره، در جایگاه یک مجموعه پیشرو، در حوزه خدمات نرم افزاری، مسئولیت های اجتماعی خود را مد نظر داشته‌ایم. توجه به مقولات سلامت، ایمنی، محیط زیست مورد تأکید همیشگی مدیران اجرایی ما بوده است. این امر ریشه در اهمیت حفظ سلامت منابع انسانی به طور عام و به ویژه موارد دخیل در کسب و کارمان و نیز اهمیت حفاظت از محیط زیست دارد. همچنین در سال اخیر، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در مجموعه مشتریان لاوان شبکه در خصوص توجه به مسئولیت اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.

از جمله سیاست های کلان لاوان شبکه، حمایت معنوی و مشارکت فعال در تعداد کثیری از رویدادهای علمی، صنعتی، فرهنگی و عام المنفعه است. وجود این تفکر، در وهله اول برآمده از باور عمیق لاوان شبکه به مسئولیت های خود در قبال رشد و توسعه پایدار و سپس برآمده از ارتباط تنگاتنگ بدنه دانش آموخته مدیریتی و کارشناسی گروه با مجامع علمی، پژوهشی، صنعتی و فرهنگی ایرانی و غیر ایرانی است.

لاوان شبکه با حذف اغلب روش های کاغذی و توسعه فعالیت های الکترونیک خود، تلاش می نماید تا در حفظ و نگهداری منابع طبیعی اقدامات موثری انجام دهد. در همین رابطه، تولید و تکثیر انبوه اوراق اداری مانند سربرگ، کاتالوگ، بروشور، پاکت نامه، جزوات آموزشی تا حد ممکن کاهش یافته و اکثر نیازها در این حوزه از طریق نشر الکترونیک انجام می شود. همچنین هر ساله بصورت نمادین تعدادی اصله نهال توسط اعضای هیئت مدیره لاوان شبکه در روز درختکاری، کاشته می شود. لاوان شبکه، علاوه بر همکاری با انجمن ها و سازمان های خیریه که از این میان می توان به همکاری با موسسه حمایت از بیماران سرطانی محک و مرکز بیماران اعصاب و روان هدایت اشاره کرد, حمایت مادی و معنوی از برنامه های فرهنگی مانند تئاتر ها، کنسرت های موسیقی، گالری های نقاشی، ژوژمان های عکاسی و تورهای طبیعت گردی همواره در دستور کار لاوان شبکه قرارداشته و تاکید بر حضور مستمر پرسنل در این برنامه ها دارد.

چرا لاوان شبکه ؟

 • گارانتی معتبر

  امروز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش یک محصول هم سطح با کیفیت آن محصول می باشد . از آنجا که محصولات الکترونیکی و الکتریکی همواره در معرض آسیب های ناخواسته می باشند ، لاوان شبکه با ارائه گارانتی معتبر اصلی ، این دغدغه را مرتفع نموده است .
 • پشتیبانی فنی

  مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیـزات شبکــه ارائــه پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد .
 • مشاوره صحیح

  دیدگاه مشاورین مـــا به مشتـری هرگز از منظر در آمـد زایی نبوده است ، بــلکه استمرار رابطــه کاری از طریق ایجــاد ذهنیت مثبت حتـــی در صورت عدم خـرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین لاوان شبکه بوده است .
 • موجودی انبار

  فرآوانی آری ، کمبود نه ! در بازار جهانی تجارت این یک قانون مهم می باشد به همین منظور سعی برآن شـده است تـــا در انبـــار لاوان شبکه ، همیشه محصولات و تجهیزات مورد نیاز بازار تا حد امکان فراهم باشد .
 • تجمیع خدمات

  آنچه مسلم است انجام صفر تا صد یک پروژه توسط یک تیم حرفه ای، چه از لحاظ زمانی چه از لحاظ مالی مقرون به صرفه تر و اصولی تر می باشد که خوشبختانه شرکت لاوان شبکه از این ویژگی برخوردار است .

دریافت نمایندگی مستقیم از شرکت یوبیکیوتی

شرکت لاوان شبکه بعد از کلی نشست و تماس با دفتر شرکت یوبیکیوتی - یو بی ان تی واقع در نیویورک امریکا موفق به اخذ نمایندگی به عنوان تنها نماینده رسمی در ایران شد.

1383

دریافت نمایندگی رسمی فروش سیسکو

شرکت لاوان بعد از فروش بسیار بالای محصولات سیسکو در ایران و ارائه درخواست دریافت نمایندگی رسمی فروش محصولات سیسکو در ایران با موافقت شرکت سیسکو روبرو شد و نمایندگی رسمی فروش در ایران را دریافت نمود .

1387

نمایندگی رسمی شرکت لیگووایو

لاوان شبکه طی مذاکره با دفتر شرکت لیگو ویو واقع در دبی نمایندگی رسمی فروش محصولات این شرکت را دریافت نمود تا در ایران متقاضیان مستقیماً با نماینده رسمی شرکت لیگو ویو روبرو باشند

1392
لاوان شبکه
در یک نگاه کلی

دریافت نمایندگی رسمی اینجنیوس

شرکت لاوان شبکه در سال 1380 موفق به دریافت نمایندگی رسمی فروش و خدمت پس از فروش شرکت اینجنیوس در ایران و دبی شد.

1380

دریافت نماینده رسمی شرکت میکروتیک

شرکت اروپایی با نام میکروتیک بعد از آشنایی شرکت لاوان در نمایشگاه GITEX TECHNOLOGY و معرفی محصولات جدیدش در بازار شبکه و عرصه ارتباطات, لاوان شبکه را نماینده فروش تجهیزات خود در ایران و دبی معرفی کرد

1385

دریافت نمایندگی رسمی فروش کنبوتونگ

شرکت لاوان شبکه با شرکت در نمایشگاه های بین المللی در کشور های مختلف با شرکت تولید کننده آنتن های وایرلس با نام Kenbotong آشنا شد و بعد از پیشنهاد دریافت نمایندگی فروش با موافقت شرکت کنبوتونگ روبرو شد.

1390

ما امیدواریم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم

مدیران شرکت لاوان شبکه همواره شاخصهای عملکرد این شرکت را با شرکتهای برتر فعال در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات  دنیا مقایسه میکنند. مدیران ارشد لاوان شبکه بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان، انتقال فناوری  و دانش روز دنیا به این متخصصان و رعایت اصول مشتری مداری به صورت حرفه ای برخی از شروط موفقیت یک سازمان پویا می باشد.  لاوان شبکه هم اکنون از همکاری کارشناسان متخصص و مهندسین زبده کشور که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه کاری  در شرکتهای معتبری همچون سیسکو سیستم امریکا، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی  Microsoft و Mikrotik نیز می‌باشند برخوردار است. ما معتقدیم  که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها از طریق آموزش و همکاری و پشتیبانی ارگان های  ذی ربط من جمله شورای عالی انفورماتیک و نظام صنفی رایانه ای کشور می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید.

 • رضایتمندی مشتریان
 • بهبود در ارائه خدمات
 • نظرسنجی
 • طراحی و اجرا

ما همیشه سعی برآن داریم که بهترین باشیم

6852
خدمات گارانتی
10832
مشاوره رایگان
9532
کاربران
985
پروژهای انجام شده