برای ورود به ناحیه کاربری ابتدا فرم ثبت نام را پرکنید و ایمیل فعال سازی که برای شما ارسال می شود را فعال کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

ایمیل : info@lavannet.com       تماس با ما : 66749235 021

سوالات متداول

1 - نحوه خرید

با استفاده از فروشگاه اينترنتي لاوان شبکه شما مي توانيد با طيف وسيعي از محصولات شبكه با برند هاي مختلف و مشخصات فني و قيمت آنها روبرو شويد واقدام به خريد نماييد.
در حال حاضر خريد هم بصورت تلفني و پرداخت مبلغ از طريق واريز به بانك مي باشد و هم باخريد اينترنتي از سایت امکان پذیر می باشد .

شما خريدار گرامي جهت اطلاع از تعداد موجودي و آخرين قيمت ها لطفاً با شماره تلفن هاي شرکت تماس حاصل کرده و از کارشناس فروش مربوطه اطلاعات لازم را بدست آوريد.

شماره تلفن هاي تماس : 021-66749235

2 - نحوه ارسال

کالاهاي سفارش داده شده از جانب شما خريدار گرامي که شهرستان تشريف داريد همان روز از طريقي که شما تعيين مي کنيد که کالا هر چه سريعتر و با هزينه کمتر بدست شما برسد ارسال خواهد شد .

تيپاکس ، باربري ، ترمينال  از مراکز ارسال کالا مي باشد .

و ارسال کالاهاي سفارشي شما خريدار گرامي که داخل تهران هستيد از طريق ارسال با پيک موتوري و يا وانت تلفني مي باشد .

3 - نحوه گارانتي

کليه محصولات ارائه شده از جانب شرکت لاوان شیکه داراي حداقل يک سال گارانتي مي باشند .

کالاهايي که خودشان از جانب شرکت اصلي داراي گارانتي باشند جهت جلب رضايت و اطمينان خاطر بيشتر نيز توسط شرکت لاوان شبکه گارانتي مي شوند ، بدين صورت که در صورت بروز هرگونه مشکل يا تاخير در ارائه گارانتي از جانب شرکت اصلي کالاي مورد نظر، شرکت لاوان شبکه کالاي مذکور را خود شامل گارانتي خواهد کرد .

البته شايان ذکر است که خدمات گارانتي فقط شامل کالاهايي مي شود که شامل شرايط گارانتي بشوند .

کليه کالاهاي عرضه شده توسط اين شرکت داراي هولوگرام گارانتي لاوان شبکه مي باشد .

مواردي که باعث مي شود کالايي شامل گارانتي نشود به شرح ذيل است :

• شکستگي و يا ضرب ديدگي دستگاه

• آسيب ديدن برچسب ها و هولوگرام هاي گارانتي نصب شده بر روي دستگاه

• آسيب ديدگي ناشي از نوسانات برق، اختلالات فرکانسي و ولتاژي، رطوبت، حرارت

• مخدوش شدن شماره سريال درج شده بر روي دستگاه يا کارت گارانتي

نکته مهم : خريدار گرامي در صورت ارسال کالايي به واحد گارانتي و پشتيباني شرکت ، شما مي توانيد مراحل گارانتي خود را از طريق وب سايت شرکت پيگيري کنيد و ديگر نيازي به تماس هاي تلفني جهت پيگيري  از جانب شما نمي باشد .

4 - مشاوره

خدمات شركت لاوان شبکه منحصر به فروش تجهيزات شبكه نيست و از بدو تأسيس اساس كار اين شركت ارائه‌ي راهكارهاي مناسب و جامع (Total solution) براي مشتريان و پشتيباني و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است.

 مهندسي فروش و ارائه‌ي راهكار مناسب و راهنمايي و هدايت مشتري به سمت انتخاب صحيح محصول، مهم‌ترين ويژگي خدمات شركت لاوان شبکه است.كارشناسان اين شركت با صبر و حوصله و بهره‌گيري از دانش و تجربه فني بالا و به روز، هميشه در كنار مشتريان و بهترين پشتيبان آنها هستند.

اين كارشناسان بر اين باورند كه راهنمايي صحيح مشتري هرچند كه ممكن است حتي به ظاهر منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلي بشود سبب رضايت و جلب مشتري در آينده و اعتماد آنها به شركت خواهد شد كه اين بزرگترين سرمايه و عامل براي موفقيت در درازمدت و پابرجا بودن شركت است.

از نگاه لاوان شبکه ، شبکه تنها انبوهي از تجهيزات گران قيمت و استفاده از آخرين تکنولوژي روز نيست ،بلکه شبکه مفهومي پيچيده و ترکيبي است که در نهايت نياز مديران و کاربران به اطلاعات و خدمات را به سادگي فراهم مي کند .

بدين منظور کارشناسان فني اين شرکت همواره آماده ارائه مشاوره رايگان و صحيح به شما مشتريان گرامي بصورت تلفني و حضوري هستند .

خدمات مشاوره اين شرکت شامل مشاوره در زمينه هاي شبکه هاي کابلي ، شبکه هاي وايرلس ،دوربن مدار بسته ، VOIP و دکل هاي مخابراتي مي باشد .

5 - نصب

لاوان شبکه با بهره جويي از کارشناسان خبره با مدارک بين المللي معتبر در اين زمينه شامل MCSE، CCNA، CCNP، MTCNA و ... و با داشتن تجارب با ارزش در زمينه اجراي شبکه هاي کابلي و بي سيم در جهت انجام و اجراي طرحهاي مورد نياز جامعه انفورماتيك كشور همگام با دانش روز، خدمات به شرح ذيل را ارائه مي نمايد:

1. پياده سازي شبكه هاي پيشرفته LAN و WAN مبتني بر آخرين تكنولوژي روز

2. نصب و راه اندازي شبکه هاي بي سيم ( Wireless)

3. اجراي شبکه هاي تحت Windows server 2008

4. اعمال مديريت متمرکز بر کليه منابع و اشياء شبکه (client،server،user،storage ،printer،application،file) با استفاده از windows server domain وActive directory

5. پياده سازي سرويس هاي شبکه (RRAS،DNS، DHCPو...)

6. اجراي شبکه هاي دسترسي از راه دور DIAL UP، VPN، REMOTE ACCESS

7. راه اندازي سرويس هاي مختلف شبکه از جمله Active Directory ، WSUS ، Anti virus ، Domain controller ، Apache ، Ftp ، IIS و ...

8. نصب و راه اندازي و Config تمام سوئيچ ها و روترهاي سيسكو و ميکروتيک

9. پياده سازي انواع سرورها : PROXY SERVER، FTP SEVERو ...

10. پياده سازي و اجراي تجهيزات Passive

11. پياده سازي و اجراي Active

12. خدمات جامع امنيت شبكه ( Network Security) ارائه و تنظيم Honeypot ,Firewall , NIDS , HIDS ، رمز نگاري و VPN

13. تهيه نقشه پياده سازي، برنامه زمانبندي و هزينه ها

14. مستند سازي پروژه

15. تست و آناليز شبکه و بهينه سازي شبكه هاي Cache ,NAT, Proxy , IP و مسيريابي

16. کنترل و Monitoring سرويس هاي نصب شده بروي سرور و تهيه گزارش روزانه از صحت عملکرد سيستم

17. نصب و راه اندازي ISP و WISP

18. اجراي اينترنت داخلي سازمان

19. اجرا و بهينه سازي ارتباط با اينترنت و امکان اعمال مديريت متمرکز

20. اجراي سيستم هاي VOIPو IP Telephone

21. اجراي سيستم هاي حفاظتي ( دوربين مدار بسته ، انتقال تصوير ، کنترل از راه دور)

22. اجراي سيستم هاي Web and Video Conferencing

23. نصب و راه اندازي انواع دکلهاي مخابراتي

24. اجراي سيستم ارتينگ و چاه ارت

6 - پشتيباني و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش يکي از راههاي ارتقاء يا پيشبرد فروش است که در نهايت موجب جلب اعتماد مشتري شده و تداوم خريد را به دنبال خواهد داشت .

از اين رو شرکت لاوان شبکه با اين ديدگاه که فروش پايان يک معامله نيست بلکه سر آغاز يک تعهد است با کارشناسان فني خود همواره پشتيبان و همراه مشتريان خود بوده است .

شما مشتري گرامي مي توانيد سوالات فني خود را از طريق تماس تلفني يا ارسال ايميل مطرح نموده و کارشناسان فني اين شرکت با صبر و حوصله فراوان پاسخگو شما خواهند بود .