برای ورود به ناحیه کاربری ابتدا فرم ثبت نام را پرکنید و ایمیل فعال سازی که برای شما ارسال می شود را فعال کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

ایمیل : info@lavannet.com       تماس با ما : 66749235 021

تضمین بهترین قیمت چیست؟

لاوان شبکه این ضمانت نامه را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها در این فروشگاه ارائه می کند. در این ضمانت نامه، لاوان شبکه  تضمین می کند، همه محصولات در سایت لاوان شبکه ، با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه شوند. اگر فروشگاهی برای یک کالا با شرایط یکسان، قیمتی پایین تر از لاوان شبکه ارائه نمود، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه دهد. لاوان شبکه نیز برای قدردانی و پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت می‌کند.

در این ضمانت نامه برای راحتی مشتریان، سعی شده است این فرآیند کاملا ساده و سریع بوده و از نامه نگاری و فرآیندهای اداری طولانی مدت، دوری شود.

لاوان شبکه چگونه می تواند بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه کند؟

لاوان شبکه بزرگترین کانال خرده فروشی کالای لاوان شبکه در ایران است. بنابراین:

- کلیه کالاها بدون واسطه از وارد کنندگان، توزیع کنندگان و دفاتر اصلی برندها تامین می‌شوند.

- تامین کالاها با حجم بسیار بالا و با پایین ترین قیمت‌های ممکن صورت می‌گیرد.

- قیمت‌های فروش در لاوان شبکه در صورت کاهش، روزانه به روز می شوند.

درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

 هر مشتری بعد از انجام خرید از لاوان شبکه ، و در صورت مواجهه با قیمتی پایین‌تر، می‌تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده در سایت لاوان شبکه و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

2. کالای اصل: کالای مورد مقایسه باید اصل باشد. همه کالاهای لاوان شبکه این گونه اند و لاوان شبکه تنها کالای اصل (اورجینال) عرضه می‌کند.

3. گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است. بعضی از گارانتی‌ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع وجود یا عدم وجود این نوع گارانتی‌ها برای مشتری فرقی ندارد. لاوان شبکه با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی‌کند.

4. ارائه شده در فروشگاه‌های دارای مجوز یا وب سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیک: فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است و لاوان شبکه جزو اولین سایت هایی است که این نماد را دریافت کرده است.

5. لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه: لاوان شبکه همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.

6. جهت فروش موجود باشد: کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به لاوان شبکه، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام لاوان شبکه اقدام به فروش کالا نماید.

مابه التفاوت پرداخت شده چگونه و پس از چند روز توسط مشتری قابل دریافت است؟

- باتوجه به نوسان احتمالی قیمت کالاها، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا 24 ساعت بعد از انجام خرید از لاوان شبکه ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان میسر باشد.

- درخواست ثبت شده تا حداکثر 3 روز کاری بعد از ثبت درخواست، بررسی شده و هماهنگی های لازم با مشتری صورت می‌گیرد.

- پس از ثبت درخواست از فروشنده فیزیکی یا مجازی استعلام می‌­شود و باید کالای مورد نظر برای فروش با همان شرایط در فروشگاه مزبور موجود باشد.

- اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی حساب شخص واریز می‌شود.

- درصورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای لاوان شبکه محفوظ است.

- لاوان شبکه می‌­تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارایه آن را متوقف نماید. 

در صورتی که در مورد این تضمین سوال یا پیشنهادی وجود دارد، با شماره تلفن 66749235 (021) تماس گرفته، سپس داخلی 2 (خدمات پس از فروش)، را شماره گیری نمایید. مشتاق شنیدن نظرات شما در مورد قیمت‌های لاوان شبکه‎ هستیم.

چگونه می توان برای استفاده از "تضمین بهترین قیمت"درخواست داد؟

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ای که برای خرید کالا ازلاوان شبکه پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ';document.getElementById('cloak6315586a5f0bd19813b36c5e706bc52a').innerHTML += ''+addy_text6315586a5f0bd19813b36c5e706bc52a+'<\/a>'; ارسال نمایید:

1. اگر قیمت پایین‌تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از لاوان شبکه خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما ایمیل نمایید. پیش فاکتور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد. پیش فاکتورها، باید حداقل تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا لاوان شبکه فرصت پیگیری و بررسی آنها را داشته باشد. پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش از حد گران می‌فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه‌های اضافی مانند نصب نرم افزار یا سایر خدمات اجباری روبرو می‌کنند.

2. اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه اینترنتی ارائه شده، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول مورد نظر به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.