برای ورود به ناحیه کاربری ابتدا فرم ثبت نام را پرکنید و ایمیل فعال سازی که برای شما ارسال می شود را فعال کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

ایمیل : info@lavannet.com       تماس با ما : 66749235 021

نصب و راه اندازی دکل

dakal

دکلهاي مهاري به دکل هايي گفته مي شود که به وسيله سيم مهار به زمين يا تکيه گاه ديگري مهار گردد . اين نوع دکل ها به دليل وزن پايين و سبکي وزن مزيت دارد و در مکان هايي که فضا به قدر کافي موجود باشد استفاده مي گردد . اغلب در شبکه تلفن همراه ، راديو و بي سيم و شبکه هاي رايانه اي مورد استفاده قرار مي گيرد . اين دکل ها قابليت نصب در پشت بام منازل و ادارات را داشته و علاوه بر اينکه ارتفاع ساختمان به بلندي محل نصب آنتن ها کمک کرده ، در مناطق شهري مزيت فراوان دارد . اين نوع دکل ها در صورتي که روي زمين نصب گردد نياز به فضاي زيادي جهت نصب سيم مهارها دارد . به خاطر سبکي وزن ، بهاي اين دکل ها کمتر از دکل هاي ديگر بوده و نصب آن ها ساده و کم هزينه است . اين دکل ها بسته به ابعاد و نوع ساخت به چند دسته تقسيم مي شوند.

 

 dakal2dakal 3  

 

از انواع آن مي توان به دکل هاي سري G اشاره کرد که با انواع G35,G45,G55,G65,G80 توليد مي شوند .اين دکل ها به صورت سه ضلعي و به صورت سکشن هاي سه متري که پايه ها از لوله نمره 3 بوده که به وسيله ميلگردهاي نمره 8 يا 10 به صورت خرپايي به هم متصل مي شود . دکل هاي مهاري با باربري بسيار کم و تنها براي نصب آنتن هاي بي سيم و يا ديش هاي کوچک اينترنت استفاده مي گردد . عدد مقابل G  نشان دهنده عرض قاعده بخش ها به سانتيمتر مي باشد . 
اين دکل ها به دليل سبکي ، بيشتر در پشت بام ها نصب مي شوند و در هر 9 متر و گاهي در هر 6 متر به وسيله سيم مهار از سه جهت با زاويه 120 درجه مهار مي شوند . هر سکشن از يک بدنه لوله اي و اتصالات ميلگردي که از طريق جوش CO2 به هم متصل شده اند تشکيل شده است . سکشن ها ( قطعات 3 متري ) به صورت مثلثي شکل بوده و هر سکشن طبق استاندارد داراي 8 رديف پله جهت افزايش مقاومت و ايستايي دکل و همچنين سهولت براي بالا رفتن از آن طراحي شده است .
جهت جلوگيري از فرسودگي و زنگ زدگي ، دکل ها داراي پوشش گالوانيزه گرم 90 ميکرون هستند .

 جهت سفارش انواع مختلف دکل می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.